Delta
 

Market Budowlany DELTA

Przedsiębiorstwo “DELTA” rozpoczęło swoją działalność w lipcu 1997 roku. Jesteśmy firmą z wyłącznym kapitałem polskim. Siedzibą firmy jest nadmorska miejscowość Krokowa, posiadamy również oddziały handlowe we Władysławowie i Minkowicach. Obecnie jesteśmy w stanie zaopatrzyć każdą budowę w regionie nadmorskim od Choczewa po półwysep helski.

W naszej ofercie znajdą Państwo praktycznie wszystko co jest niezbędne do wybudowania własnego, przytulnego domu bądź obiektu przemysłowego.  Ale nie tylko… Mamy bowiem również w ofercie artykuły AGD, RTV, chemię gospodarczą, artykuły ogrodnicze i inne towary codziennej potrzeby. Oczywiście zapewniamy transport oferowanych przez nas towarów.

Naszym atutem jest również wykwalifikowana kadra. Nasi pracownicy zapewnią Państwu profesjonalne doradztwo i pomoc w sprawach związanych z naszą branżą.

Zadowolenie klienta jest dla nas wartością podstawową.

W Polityce Jakości staramy sie łączyć innowacyjne pomysły ze sprawdzonymi rozwiązaniami. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, dbając o to aby sprostać najbardziej wymagającym klientom.

Zapraszamy do współpracy firmy budowlane i instalatorskie . Stałym klientom oferujemy korzystne rabaty cenowe, a klientom indywidualnym formę sprzedaży ratalnej.

 

Market Spożywczy DELIKATESY CENTRUM

W 2011 roku powstała DELTA Spółka Jawna która obecnie wchodzi w skład sieci DELIKATESY CENTRUM . Spółka posiada sześć sklepów spożywczych: w Krokowej (2), w Wierzchucinie (2), Łupawie i Potęgowie.

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z aktualną gazetką promocyjną.

222496-199197-1

Chemia budowlana
Pokrycia dachowe

Naszym klientom oferujemy sprawdzone i atestowane materiały budowlane. U nas znajdziesz to, czego naprawdę potrzebujesz. Dystrybuujemy farby emulsyjne, kleje do glazury i styropianu, płyty gipsowo-kartonowe, zaprawy murarskie i tynkarskie, cegły, pustaki i profesjonalne materiały dekarskie.

pavement (see more in portfolio)

Kostka brukowa
Materiały wykończeniowe

Sprzedajemy materiały i narzędzia do układania chodników, parkingów, podjazdów i placów. Posiadamy najwyższej jakości materiały brukarskie, kostkę brukową i granitową. Pracownicy firmy Delta to doświadczeni fachowcy, którzy pomogą dobrać materiały zgodnie z Państwa oczekiwaniami i możliwościami. Zapewniamy konkurencyjne ceny dostępnego asortymentu!

Carpenter with thumbs up sign, isolated on white

Zapraszamy do kontaktu
z firmą Delta z Krokowej!

Wykwalifikowani pracownicy firmy Delta są do Państwa dyspozycji w siedzibie sklepu budowlanego przy ul. Kolejowej 21. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, transport materiałów budowlanych oraz konkurencyjne ceny produktów i usług!Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00 oraz w soboty 7.00-14.00.